vicarman (vicarman) wrote in derevkhramy,
vicarman
vicarman
derevkhramy

Після того, як згоріла дерев'яна церква у Переволочній...

 "...За попередніми висновками, церква зайнялася не через недбалість чи порушення правил протипожежної безпеки. Зокрема, тому, що минулого року її було оброблено антипіренами. Висувалась версія, що зайнялась дзвіниця, а потім полум’я охопило і церкву. Але ця версія викликає сумніви, оскільки:
дзвіницю теж обробляли антипіренами,
якби полум’я поширилось вітром, церква горіла б зверху, а вона горіла знизу,
вітер дув в іншу сторону, дзвіниця знаходиться на відстані від церкви.

Але, каже Шейка (голова постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та ЗМІ Львівської облради Орест Шейка - моя прим.), до кінця нічого стверджувати не можна, поки триватиме слідство.

Місцеве населення підозрювати у підпалі, вважає Шейка, некоректно. «Ми прийшли туди. Там багато людей збирають обгорілі залишки. Вони як на похороні. Думати про те, що ці люди мале якесь відношення до підпал – абсолютно немудро», – описав він свої враження.

Тим часом є ще один цікавий момент у цій історії. За словами голови комісії з питань культури, у церкві в спеціальному сейфі зберігалися документи і… гроші. Так от, якщо обгорілі папери є на місці пожежі, то грошей ані сліду: «В сейфі у церкві знаходилися церковні папери і в сейфі були гроші. Якщо обгорілі залишки паперу залишились, то сліду грошей нема», розповідає він.

Оригінал: http://zik.com.ua/ua/news/2011/04/27/284849
Tags: Львівщина
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments