?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Комарів

Успенська церква, 1765
Чернівецька обл., Кельменецький р-н, с.КомарівНаддністрянське село КОМАРІВ (перша згадка – 1665 рік, 1,7 тис. мешканців) розташоване в 9 кілометрах від траси Хотин – Новодністровськ (повертати треба ьіля села бузовиця). В селі знаходиться найстаріший дерев’яний храм району – Успенська церква, зведена у 1765 році. Храм є тризрубним одноверхим. Над навою підвищується восьмерик куполу, бабинець і вівтарна частина мають бічні прибудови. Пізніше до бабинця прибудували двоярусну муровану вежу-дзвіницю, яка явно домінує в ансамблі.


 


 

Comments

( 2 comments — Leave a comment )
vicarman
Jul. 28th, 2010 06:04 pm (UTC)
Andy, скільше ще дер. церков залишилося Вам об`їздити на Чернівеччині? Планується за цей подвиг поставити Вам за життє пам`ятник з любого матеріалу в натуральну величину :)))
andy_travelua
Jul. 28th, 2010 08:19 pm (UTC)
Маю повідомити Вам, пане Vicarman, що я об'їздив всі церкви Буковини (ну хіба що декілька, які взагалі ніякого інтересу неи представляли). І майже про всі вже розповів.
Чесно кажучі, до дерев'яних церков та костелів Львівщини (і не лише дерев'яних) у мене значно більший інтерес. Але дослідження Буковини прийшлося зробити до кінця, щоб зі спокійною совість починати займатися іншими регіонами :)
( 2 comments — Leave a comment )