?

Log in

Previous Entry | Next Entry

Відбудеться на вул. Коперніка, 15 в палаці Потоцького.
Формат цього мєропріятія ще нікому не зрозумілий, в тому числі і організаторам, але - туди придуть, крім начальства з УТОПІК та ЛОДА всі львівські профі (принаймні обіцяли бути), що займаються дерев'яною архітектурою, а також деякі приїжджі. Буде там і авторка цих рядків :-). Планую робити, якщо буде технічна можливість, невеличку презентацію проекту і власних пропозицій на тему "Шо дєлать?", а також маю сподівання на плідне спілкування в кулуарах з фахівцями - дослідниками дерев. храмів.
Вхід там вільний, а от програма і стиль проведення невідомий. Планувався круглий стіл, але чи він буде круглий і чи помістяться за нього всі учасники - хтозна. Але -поспілкуємось і поза столом.

P.S. Дискусія відбулася, проходила в гарному залі палацу Потоцьких, в гостях у пана Бориса Возницького. Серед учасників спільности хочу подякувати за те, що знайшли час прийти lerkar і stwal.
Стіл був дійсно круглий. Нудно не було нікому - навпаки, було гаряче :-) Розповідати зміст дуже довго, тож коли стенограму буде опубліковано на сайті "Відлуння віків", неодмінно тут дам анонс.
Серед присутніх були, зокрема, начальники і заступники УТОПІК (Українське товариство охорони пам'яток історії і культури), з Львівської та Івано-Франківської ОДА, науковці, архітектори і реставратори, серед яких Василь Слободян і Оксана Бойко, Олег Рибчинський, директор Львівського скансену та інші - повний список буде в стенограмі.
Користь, яку винесла для себе - вдалося "подивитися в очі" і скласти своє враження про присутніх, поспілкуватися особисто, скласти намітки на співпрацю або навпаки, побачити, що діла не буде. Приємно, що до мене поставились з великим пієтетом, хоч я там була як цвєточєк серед 30 поважних дядечок в краватках і костюмах :-))) В ході дискусії вдалося вклинитись зі своїми ідеями, які знайшли підтримку. Щоправда, конкретні запитання , які в кінці поставила урядовцям, підвисли в повітрі.
Продовження дискусії переповзло в інтернет, зокрема, читайте пост Анатолія з Релігійно-інформаційної служби України і наші коментарі до нього:
http://anatolij-risu.livejournal.com/79812.html